JEST SUKCES !!! Jeżeli nie wiecie o co chodzi, to historię mojej walki o wiarygodny (poświadczony przez bank) wyciąg operacji z mojej karty kredytowej w Citi Handlowy przeczytacie TUTAJ

Minęło kilka dni i temat się rozwiązał – ku mojemu zaskoczeniu – POZYTYWNIE…

Na początku tygodnia zadzwoniła do mnie miła pani z infolinii i oznajmiła, że jestem pierwszym, któremu taki problem się przydarzył i zapoczątkuję tym samym zmianę, która wpłynie na zadowolenie tysięcy klientów banku… i takie tam pitu, pitu…

Odpowiedni departament zajmie się oczywiście sprawą, a oni niezwłocznie wyślą na mój adres wyciąg z podpisem pracownika banku (co podobno wcześniej było niemożliwe, bo procedura tego nie przewiduje…).

Mówisz i masz… w mojej skrzynce czekał wczoraj świeżutki wyciąg z ostatniego miesiąca z podpisem Specjalisty ds. Wdrażania  Procesów Operacyjnych z Departamentu Integracji Procesów… WOW – już widzę jak im się tam procesy wdrażania włączyły ;) a na wdrażaniu to ja się znam – bo kiedyś pracowałem w takim Zespole… na szczęście to nie był bank ;)

Tydzień i po kłopocie… jakby nie można było tego od ręki zrobić w oddziale…

Kartę i tak zamknę bo Citi nie współpracuje już z Wizz Air i skończyło się przyzwoite zarabianie na zakupach… a o tym skąd będzie mój nowy plastik i jak ja to robię, że latam za darmo już niedługo przeczytacie na blogu… Stay tuned ;)

Ciekawy wpis? Podziel się nim ze znajomymi korzystając z przycisków społecznościowych poniżej i polub Lotoholika na Facebook’u www.facebook.com/lotoholik Dziękuję!!!