Zapraszam na pokaz slajdów z Filipin.
Nie będzie to jednak zwykła wycieczka. Zabiorę Was na tereny, przez które na początku listopada przeszedł super tajfun – Haiyan (Yolanda). Zobaczymy jak wyglądała sytuacja w północnej części wyspy Cebu tuż po ataku żywiołu. Będziemy także na wyspie Leyte, w prawdopodobnie najbardziej zniszczonej miejscowości Filipin – Tacloban. Odwiedzimy wyspę Bohol, na której w połowie października miało miejsce silne trzęsienie ziemi. Niesamowity krajobraz po kataklizmie, dźwięki, zapachy i wrażenia, tymi wspomnieniami podzielę się z Wami w trakcie dzisiejszego pokazu.

Ocierając się o temat śmierci przyjrzymy się także bardzo specyficznym metodom postępowania z ciałami przodków. Na Filipinach praktykowane są „pochówki” w skalnych niszach lub jaskiniach a także wieszanie trumien na ścianach skalnych. Natomiast w Manili cmentarze to miejsca pełne ludzi, którzy zamieszkują te oryginalne „miasta umarłych”.
Filipiny to oczywiście nie tylko kataklizmy, śmierć i bieda. To kraj pełen urokliwych plaż, zielonych pól ryżowych, czekoladowych wzgórz, kolorowych miast, dobrego jedzenia i życzliwych ludzi. Zapraszamy na pokaz i na Filipiny.

Miejsce: Klubokawiarnia Grawitacja na warszawskim Powiślu, ul. Browarna 6

O tym wydarzeniu przeczytasz na Facebooku: TUTAJ
oraz na stronie Grawitacji: TUTAJ 

Do zobaczenia!!! nie zapomnij zaprosić znajomych…
 Skorzystaj z przycisków społecznościowych poniżej… Dzięki!