Pałeczki do jedzenia „chińszczyzny”, zestaw kosmetyczny z klasy biznes Lufthansy a może gustowne pudełeczko na wizytówki wykonane z laki???
Zapraszam do licytacji w ramach 22 finału WOŚP tych szczególnych dla mnie pamiątek i suwenirów przywiezionych z kilku ostatnich podróży.

[Aktualizacja] Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w moich aukcjach i gratuluję zwycięzcom!!!!
Pałeczki poszły za 20,5 PLN, zestaw kosmetyczny Lufthansy i pudełko z Birmy szły równo i zakończyły rywalizację remisem 61:61 PLN. Kolejne aukcje w przyszłym roku ;)

Pałeczki (chopsticks) przyleciały ze mną prosto z Tokio – jak zwykle w ostatniej chwili w strefie bezcłowej na lotnisku szukałem sposobu na wydanie ostatnich pieniędzy. Pałeczki okazały się jedynym gadżetem, na który było mnie wtedy stać po niemal 2 tygodniach spędzonych w Japonii. Dzisiaj to Wy możecie wydać kilka swoich pieniążków i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Link do licytacji TUTAJ

Na drugiej aukcji znajdziecie ekskluzywny zestaw kosmetyczny, który rozdawany jest pasażerom klasy biznes na pokładzie linii Lufthansa. Składa się on z opaski na oczy, zatyczek do uszu, uniwersalnych skarpetek jednorazowych, mini kremu NIVEA oraz pasty do zębów i szczoteczki. To wszystko zapakowane jest w gustownej kosmetyczce zamykanej na zamek. Taki zestaw powinien ucieszyć fanów latania i na pewno przyda się w kolejnych podróżach – nie tylko lotniczych.
Link do aukcji TUTAJ

Na trzeciej aukcji znajdziecie wykonane ręcznie w małej manufakturze gdzieś w Birmie (Mjanma) pudełeczko z laki nadające się doskonale do przechowywania wizytówek lub kart do gry. Zapewne co bardziej kreatywni znajdą dla niego jeszcze milion innych, równie rozsądnych zastosowań.
Link do aukcji -> TUTAJ
Moje aukcje biorą także udział w projekcie rzeczyodserca.pl Znajdziecie tam aukcje mniej lub bardziej znanych osób, które ofiarowały na orkiestrę coś od serca… każdą licytację promuje filmik na YouTube – mój wygląda tak: Lotoholik dla rzeczyodserca.pl Zapraszam do licytacji!!!

Tym razem szczególnie proszę Was o wykorzystanie przycisków społecznościowych poniżej i podzielenie się  tym postem ze znajomymi.

Tradycyjnie polecam także Lotoholika na Facebook’u www.facebook.com/lotoholik Dziękuję!!!