Poradnik Rozmaitości

Tanie loty i podróże – poradnik cz.1 – gdzie szukać super promocji ?

Japonia za 400 PLN, Kuba za 800, Pekin za 815, Europa za kilka złotych… pytacie jak to się robi? Proszę bardzo – wiedza tajemna specjalnie dla Was.
Zaczynamy od podstaw – gdzie i jak szukać super promocji albo kto zrobi to za nas???

1. Dobra informacja to podstawa!!!

Kiedyś trzeba było szukać samemu, teraz wystarczy śledzić właściwe portale podróżnicze specjalizujące się w wyszukiwaniu informacji o tanich biletach, błędach cenowych, promocjach linii lotniczych itp. Stron jest dużo ale z doświadczenia polecam 3 moim zdaniem najprężniejsze w polskiej sieci: Mleczne podróże” href=”http://mlecznepodroze.pl” target=”_blank”>Mleczne podróże oraz holiday pirates” href=”http://holidaypirates.com” target=”_blank”>Holiday Pirates (in Inglisz) , Flipo” href=”http://flipo.pl/kalendarze” target=”_blank”>Flipo (pod tym adresem znajdziecie kalendarze dla większości aktualnych promocji, błędów itp.)

3. Nie wiesz dokąd lecieć -> flyertalk” href=”http://www.flyertalk.com/forum/mileage-run-deals-372/” target=”_blank”>flyertalk

2. Kup sobie aplikację Matrix” href=”http://matrix.itasoftware.com/” target=”_blank”>Matrix – Ita Software – ale uwaga! – tu nie kupisz biletu!
Tutaj jedynie szukasz tanich taryf a zakupy musisz zrobić na „zwykłej stronie”…

… ale o tym jak, gdzie i kiedy najlepiej kupować „normalne bilety lotnicze” będzie w części drugiej mojego poradnika (już niedługo – ;)

Ciekawy wpis? Podziel się nim ze znajomymi korzystając z przycisków społecznościowych poniżej i polub Lotoholika na Facebook’u www.facebook.com/lotoholik Dziękuję!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.